• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Boğaziçi Cızbızcısı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nimet Kan

  • firma instagram

Lezzetin adresi Boğaziçi Cızbızcısı ve birmilyonnokta.com ortaklığı artık başlamış bulunmaktadır. Değerli misafirlerimiz sizlere her zaman tercih edeceğiniz bir lezzet sunuyoruz. Damak tadınıza ve lezzet tercihlerinize uygun olarak hazırlanmakta olan ürünlerimizi denemenizi tavsiye ediyoruz. Hazır yiyecek sektöründe işin mutfak sırlarını bilen etin nasıl pişmesi gerektiği konusunda uzmanlaşmış ekibimiz sizlere yerinde ve paket servis olarak hizmet vermektedir. Menümüzü yerinde denemek isterseniz mütevazi bir mekan içerisinde sıcak ve samimi bir ortamda sizleri ağırlamaktayız.

Etin en güzel bölümlerinden çekilmiş özel baharatlar ile harmanlanmış köftelerimizi arzuya göre salata ve garnitürler ile sunmaktayız. Taze olarak pişirilen cızbız köftelerimiz pratik ve hızlı bir servis anlayışıyla sizlere sunulmaktadır. Yöremize özgü tırnak pidemiz ve küppan ekmeğimizle köftelerimizi servis edebiliyoruz. Muhteşem köftelerimizden farklı olarak yeni tatlar keşfetmek isterseniz sucuk ekmek ve tostumuzu da deneyebilirsiniz. Köftelerimiz %100 kuzu etinden imal edilmektedir. Denetim ve hijyen uygulamalarımız titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ayrıca çok özel bir pişirme yöntemimiz de bulunmaktadır. Özel tasarlanmış ütümüz ile pişirme yöntemimizi yerinde mutlaka görmelisiniz.

Gaziantep fast food alanında her zaman tercih edilen lezzetlerimiz için günün her saati hizmet vermekteyiz. 7/24 paket servisimiz bulunmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda kaşar ile lezzetlendirilen etlerimiz anne köftesi tadında olup sizi evinizde hissettirecek. Özel sipariş vermek isterseniz tercihlerinizi bizleri her zaman arayarak iletebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi harika lezzetleri tattırmak için bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR