• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çamlik Et Mangal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Bey

Birmilyonnokta.com kendine yeni mi yeni, özel mi özel, kalite kokan bir firma daha üye edindi ve bu üyenin ismi Çamlik Et Mangal. Ankara halkına kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmakta olan firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, çok yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı da başarmış bulunmaktadır. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, sunduğu kaliteli hizmetten ötürü bu sektörde hizmet veren diğer firmalara fark atıyor. Gittikçe büyüyen ve gelişen firmamız, çok yoğun talep görmekte ve çok yoğun bir müşteri kitlesine sahip olmaktadır.

Ankara restaurant, hiç durmadan canla başla çalışıp müşterisine en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Yeme içme sektörünün en kaliteli hizmetini ayağınıza kadar getirmiş olan firmamız, çeşitli ve lezzetli menüsü ve eşsiz sunumu ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Müşteri sağlığına son derece önem vermekte olan firmamız her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapıyor ve çalışanlarının kişisel bakımına da dikkat ediyor. Firmamız gün içinde sık sık mekânını havalandırıyor ve bu ferah mekânda müşterilerine son derece sağlıklı bir hizmet sunuyor.

Yeme içme sektöründe hizmet vermekte olan firmamızı arayarak hem detaylı bilgi alabilir hem de aileniz ve sevdikleriniz için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Ayrıca iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşarak dilediğiniz yemeği sipariş edebilirsiniz. Firma mı sunmakta olduğu lezzetli yemekleri ayağınıza kadar getirmekten gurur duymaktadır. Sizlere yedi yirmi dört saat aralıksız yeme içme hizmeti sunma garantisi ile hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR