• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çetin Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ercan Çetin

  • firma fb

Günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelen elektriğin hemen hemen her alanda sağladığı faydalar saymakla bitmez. Dolayısıyla bir ihtiyaç haline gelen bu alanda Çetin Elektrik olarak, Antalya elektrik elektronik sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek ve kaliteli hizmetler sunmak için faaliyet yürütmekteyiz. Firmamız Antalya’da yaşayan müşterilerimiz için bu alanda ihtiyaç duydukları her türlü hizmeti karşılamak için öncü bir firma olma hedefini taşımaktadır. Yaşam alanlarınızda aklınıza gelebilecek her türlü aydınlatma ve elektrik tesisatı konusunda uzman bilgisine sahibiz. Sektörde bu zamana kadar edindiğimiz tecrübeleri bilgi birikimimiz ile harmanlayarak hızlı ve pratik çözümler üretiyor, sorunsuz ve uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz hizmetler sunuyoruz.

Güler yüzlülüğü, şeffaflığı ve dürüstlüğü bir arada sunarak yer aldığımız tüm projelerde elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla, müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamayı başarmış bir firmayız. Garantili hizmetlerimiz ile uzman personellerimiz tarafından proje öncesinde ve sonrasında gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Hizmet sonrası sağladığımız destek hizmetlerimizle de memnun kalacağınız profesyonel bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi ön planda tuttuğumuz kadar, uygun fiyat seçenekleri ile sunmayı da ayrıca çok önemsiyor ve bu alanda da farkımızı yansıtmaya gayret ediyoruz. Ev, ofis, bahçe ve diğer tüm yaşam alanlarınız için şık, modern ve kullanım kolaylığı sunan farklı seçeneklerle, sizlerin hayalinizdeki mekânları daha ışıltılı ve konforlu hale getiriyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar