• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Chefs Cafe Restaurant

Adres :

Merkez Mah.sardunya Sok.no: 4/5 Kağıthane/istannbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Tamacı

E-Posta Adresi :

chefskagithane@gmail.com
2 yıldır verdiğimiz hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.
Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci temel prensibidir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi müşterilerimiz ekseni etrafında döndürebilmekte, onların ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde tanıyabilmekte ve onlara en uygun hizmeti en uygun avantajlar ile sunabilmekteyiz. Bu durumda gıda sektöründe firmamızın diğer firmalarının önüne geçebilmesini ve her daim yeni müşterilerin bizim ile çalışmak istemesini sağlayan en önemli faktörlerin başında gelmektedir.
Firma faaliyetlerini sürdürürken temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gerek kalite gerekse ürün çeşitliliği açısından karşılamaktır. Bu açıdan gıda sektöründeki değişen trendleri yakından takip ediyor ve gelişmiş fonksiyonlara sahip yeni ürünleri piyasaya sunarak müşterilerimiz için alternatifleri çeşitlendiriyoruz.
Ürün yelpazemizi genişleterek farklı beklentilere sahip müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda gıda sektöründeki gelişme ve değişimlere yön veriyoruz. Çalışmalarımızı yürütürken personelimizin keyifli bir şekilde üretiyor olmasını ürünlerimizin görsellik ve kalitesinde artışla taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR