• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çılgın Pilavcı Erhan Usta

Adres :

Mimar Sinan Caddesi No: 16 Madenler Meydanı Çekmeköy İstanbul İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Sural- Nergiz Sural

E-Posta Adresi :

kine_liven@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 343 26 83

Whatsapp 2:

0 (545) 343 26 83

Çılgın Pilavcı Erhan Usta ;

Pilav, pilav çeşitleri, dürüm, nargile, çoban, salata, pilav üstü ciğer, tavuklu pilav, salatalı pilav, ekmek arası ciğer, ciğer dürüm, tatlı çeiştleri, sütlaç, revani, alo paket ve restaurant olarak İstanbul Çekmeköy de hizmet vermekteyiz.

Çılgın Pilavcı Erhan Usta firmamız yemek sektöründe faaliyet göstermiş olduğu alanda tüm sürecin gereği olarak kalite yönetim sisteminden yararlanmaktadır. Kalite yönetim sistemi, faaliyetlerimizin sürekliliğinin ve standardının sağlanmasında büyük bir öneme sahiptir. Bu sistemin yürütülmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında çalışanların payı oldukça önemli olduğundan süreçte görevli tüm personelin performansını geliştirmek ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır. Sürecin bir parçası olan tedarikçilerimiz ile de saygı ve güven çerçevesinde bir ilişki kurulmasına özen gösterilmekte olup üretimimizin sürdürülebilirliğinde bu hususun da önemli katkısı bulunmaktadır.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR