• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Küçüközdemir

Çınar Oto Kurtarma olarak Ankara Yenimahalle’de hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru çözümleri en hızlı biçimde üreterek yoluna devam ediyor. Yenilikçi ve gelişime açık yapısıyla sektörün lideri konumunda bulunan firmamız, en kaliteli çözümlerin adresi oluyor.

Firmamız alanında yetişmiş, tecrübeli bir ekip ile hizmet veriyor. Personellerimizin her biri gerek teknik gerekse prosedür konularında uzman olup müşterilerimize en sağlıklı hizmeti sunacak yetenektedir. Takım çalışması sayesinde kaliteli çözümler üretiyor, değerlerimizden ödün vermeden sektörün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak liderliğimizi sürdürüyoruz.

Ankara yol yardım, Araç kurtarma, oto çekici, hasarlı araç kurtarma, profesyonel yol yardım servisi hizmetlerini başarıyla yerine getiren firmamız tamamen özel üretilmiş araçlarıyla oto kurtarma hizmeti veriyor. Hizmetlerini 7 gün 24 saate yayarak olası kaza anlarında müşterilerinin her zaman destek alabilmesini sağlıyor.

Dinamik ve yenilikçi kadromuzla en son teknolojiyi kullanıyor gerek araç gerekse diğer uygulamalarımızda en modern hizmetleri sağlıyoruz. bu sayede ihtiyaçlara daha hızlı ulaşabiliyor, daha etkili çözümler üretebiliyor, müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı başarabiliyoruz. Bilgi birikimimiz ve özverimizi işimize yansıtarak ihtiyaç anında en hızlı hizmeti veriyoruz.

Ankara’nın bütün semtlerinde en yakın oto kurtarıcı ve oto çekçi ihtiyaçlarınızda bir telefon uzağınızdayız. En hızlı ve en güvenilir çözümleri almak için günün her saati müşteri temsilcilerimizi arayabilir, en uygun fiyatlı oto çekici ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR