• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Devran Büfe Döner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamit Akçakaya

İstanbul fast food sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Devran Büfe Döner ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en lezzetli yemekleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. İnsanlarının zamanının daha da kıymetli hâle geldiği ve gün içerisinde yemek yemeye çok fazla zaman ayıracak vaktimiz olmadığı sebebi ile fast food sektörü giderek önem kazanmıştır.

Bizler de sizlere kısa süre içerisinde lezzetli bir yemek sunabilmek için sektördeki yerimizi almış bulunuyoruz. Sizlere geniş ürün yelpazesinde, en kaliteli ürün ve malzemelerle damak zevkinize hitap edecek lezzetleri sizin için hazırlıyoruz. Alanında uzman, mutfakta işini severek yapan ve tecrübeli ustalarımızla beraber sizlere keyifle yiyeceğiniz yemekleri hazırlıyoruz.

Gerek mutfakta gerekse serviste hijyene büyük bir özen göstererek temizlik anlayışımızdan ödün vermeden sizlere sağlıklı bir yemek ortamı sunuyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız gereğince çıktığımız bu yolda kaliteden ödün vermeden, sizlerin memnuniyeti için kendimizi geliştirmeye ve en iyisi olmaya devam ediyoruz.

Geniş ürün yelpazemizde her damak zevkine hitap eden ürünlerimizi büyük bir özenle hazırlıyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tavuk dürüm, döner, pizza, hamburger gibi yemeklerimizle hem sizlerin hem çocukların severek tüketeceği ürünleri uygun fiyat avantajları ile sizlere sunuyoruz. Alo paket servisimiz sayesinde dilediğiniz adrese en kısa süre içerisinde gelerek istediğiniz menüyü kapınıza kadar getiriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR