• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dp Demir Plastik ve Geri Dönüşüm

Adres :

Vatan Mh. Cevizli Cd. 3. Vekil Sk. No: 5 Yıldırım / Bursa Bursa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

demirplastik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 200 61 53

Whatsapp 2:

0 (538) 669 08 36

Whatsapp 3:

0 (538) 669 08 39
Demir Plastik ve Geri Dönüşümsektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Dp Demir Plastik ve Geri Dönüşümolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Dp Demir Plastik ve Geri Dönüşümolarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR