• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dünya Konaklama

Adres :

Güneykent Mahallesi 102222 Sok. No: 11 Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Hamikoğulları

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 273 69 96

Şehir içinde ya da şehir dışında gerekli durumlarda konaklama hizmeti alabileceğiniz işletmemiz Dünya Konaklama hizmetinizdedir. İşletmemiz sunduğu esnek hizmetler ve kaliteli ortamı sayesinde sizlere ihtiyaç duyduğunuz konaklama hizmetini sunmaktadır. Her zaman dürüst ve kaliteli hizmet vermek amacıyla çalışmalarını sürdüren bir işletme olarak Gaziantep pansiyon sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz.

Dünya Konaklama ailesi olarak, sizlere her zaman güvenli ve temiz hizmet sunmak ilk önceliğimizdir. Bu öncelikler doğrultusunda, müşteri giriş çıkışlarından itibaren tüm alanlarda maksimum temizlik sağlıyoruz. Çarşaf değişimlerini ve havlu değişimlerini tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Odalarımız her kullanımdan sonra düzenli şekilde havalandırılmakta ve temizlenmektedir.

Konaklama hizmetleri almak isteyen müşterilerimizin belli konularda çekincelerinin olması, güvenlik çekincesi yaşamaları oldukça olağandır. Biz Dünya Konaklama ailesi olarak, sizlerin bu çekincelerini tamamen yıkmak ve sizlere güvenli, kaliteli bir ortam oluşturmak için elimizden gelen tüm hizmetleri sunuyoruz. Güler yüzlü ve samimi çalışma prensibimiz sayesinde pek çok müşterimizin memnuniyetini de kazanmış bulunuyoruz.

İşletmemizin en değer verdiği konulardan biri de, bizi tercih eden müşterilerimize hak ettikleri hizmetleri doğru biçimde uygun fiyatlarla sunmaktır. Tüm çalışma arkadaşlarımız ve kurumumuz bu amaçları gerçekleştirmek doğrultusunda hiçbir kalite standardından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de Gaziantep Şahinbey’de ailenizle de beraber tercih edebileceğiniz nezih bir pansiyon arıyorsanız, sizleri memnuniyetle ağırlayacağız. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon işlemleri için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR