• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Feride'nin Mutfağı Cafe Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Feride Demir

reklam logosu
  • firma fb

Feride’nin Mutfağı Cafe Restaurant olarak Kıbrıs'ta sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden sunmaya da başlamış bulunmaktayız. Kıbrıs restaurant sektöründe hizmet veren firmamız Feride'nin Mutfağı Cafe Restaurant olarak sizlere müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermekle geleneksel ev yemekleri üzerinedir. Restoranımız sizlere sunduğu tüm hizmetlerinde sizlerin istek ve beklentileri karşılamak için elinden gelenin en iyisi yaparak ürünlerini sizlerin istek ve taleplerine göre hazırlamaktadır.

Sunduğu geniş hizmet portföyü ile tanınmakta olan firmamız sizlere sunduğu ilk hizmet kahvaltı hizmetidir. Mekanımız aile mekanı olduğu için kalabalık olan kişilere de hizmet sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz diğer hizmetimiz ise ev yemekleri üzerinedir. Günlük olarak sizlere ev yemekleri çıkaran firmamız çıkardığı ürünlerin taze ve güvenilir şekilde sizlerle bulunmasını sağlamaktadır. Bunun firmamız sizlere hizmet veren tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde de hizmet vermeye devam eden kişilerden seçmiştir. Uzman arkadaşlarımız sizlere sunduğu ürünlerin tamamı günlük olarak çıkartmaktadır. Sizlere sunduğumuz ürünlerde kullandığımız tüm malzemeleri ise yine uzman arkadaşlarımız en üst kalite olanlardan seçmekte ve kullanmaktadır.

Müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri sizler kolayca ulaşabilsin diye en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktadır. Sizde sunduğumuz eşsiz fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR