• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fidan Büfe

firma adresi

Adres :

Göztepe Mahallesi Orhangazi Caddesi 2273 Sokak No : 31 / A İstanbul » Bağcılar
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fidan Kalanç
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (507) 744 57 78

reklam logosu
  • firma fb

Fidan Büfe isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ili Bağcılar ilçesinde kaliteli, lezzetli, taze ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmakta ve sunduğumuz bu hizmet ile her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak siz müşterilerimize çiğ köfte, tost, hamburger gibi çeşitli lezzetler sunmaktayız. Bu lezzetlerin yanında sıcak ve soğuk içeceklerimiz de bulunmaktadır. İşletme olarak müşterilerimize gıda sektöründe hizmet vermekte ve bu sebepten dolayı temizlik konusuna da ayrı bir özen göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu özen nedeniyle işletmemizin günlük olarak temizlenmesini sağlamaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz büfe hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve müşterilerimizin gönüllerince hizmet almalarını amaçlamaktayız. Bu uygun fiyatları ortaya çıkarma aşamasında yaptığımız araştırma ve hesaplamalardan büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde çalışan aşçılarımız ve garsonlarımızın hızlı bir yapıya sahip olmasından dolayı sunduğumuz hizmetin hızı her zaman en üst seviyelerde yer almakta ve bu sayede müşterilerimizin siparişlerini en kısa süre içerisinde servis etmekteyiz. İşletme olarak belli zamanlarda çeşitli indirimler ve kampanyalar yaparak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Sizlerin de bu şeklide lezzetli, taze ve uygun fiyatlı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer İstanbul büfe sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek pişman olmayacağınız bir hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR