• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözde Pizza Cafe

Adres :

Bulgurlu Mahallesi Söğütlü Çayır Caddesi No: 46/a Üsküdar İstanbul İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Feyza Uyar

E-Posta Adresi :

gozdepizzacafe@gmail.com

En başarılı ustalarımız ile sizlere geniş menü seçeneği içerisinde en lezzetli pizzaları hazırlıyoruz. Kafe ve restoran bölümlerimiz ile sizlere sabah kahvaltısı ve pizza seçeneklerimiz ile hizmet sunmaktayız. İşletmemiz sizlerin konforu için özel olarak dekore edilmiş olup, her zaman en lezzetli ve taze pizzaların bulunmasını sağlamaktadır. Bol malzemeli lezzetli pizzalar için bölgedeki en iyi adres olarak hizmet sunmaktayız.

Çok sevilen pizza ürünleri için işletmemiz oldukça farklı çeşitlerde başarılı meniler hazırlamaktadır. Sizler için içecek ve pizzalar ile hamburger ve patso menüleri de sunmaktayız. Oldukça lezzetli ve bol malzemeli hamburger ve patso çeşitlerimiz başarılı şekilde sizlere sunulmaktadır. Bunun yanında özellikle ilgi göstereceğiniz kahvaltı menümüzde sizlere sunulmaktadır.

En güzel lezzetleri sizler için hazırlayan işletmemiz Üsküdar pizza salonu ve fast food yiyecek tercihlerinizde ilk sırada yer almaktadır. Geniş salonumuzda ferah bir şekilde sizler için özenle hazırladığımız eşsiz lezzetleri tadabilirsiniz. Ayrıca ev ve iş yerlerine sipariş vererek kısa sürede bu lezzetlere sahip olabilirsiniz.

Hizmete başladığımız ilk günden beri sizlere her zaman en taze malzemeler ile sağlığa uygun alanlarda üretim yaparak en lezzetli yiyecekleri hazırlamayı amaç edindik. Konusunda uzman ve deneyimli olan ustalarımız ve mutfak personelimiz ile sizlere her zaman en taze ve lezzetli pizzalar ile hamburgerleri hazırlıyoruz. Uygun fiyatlar ile bol malzemeleri yiyecekleri restoranımızda yiyebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR