• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güverte 45 Restaurant & Balık Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muzaffer Sapmaz

Nezih restaurantı ve lezzetli taze balıkları ile her zaman kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız Güverte 45 Restaurant & Balık Market birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı isimlerden biridir.

Manisa restaurant alanında profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürerek müşterilerinin yanında olmaktadır. Güverte 45 Restaurant & Balık Market firması olarak müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalarak ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizden almış olduğumuz değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken temizlik kurallarına çok dikkat ediyoruz. Her türlü hijyen kuralına uyarak müşterilerimizin sağlığını her zaman ön planda tutuyoruz. Balıklarımızı gerekli koşullarda muhafaza ederek her zaman en taze hali ile müşterilerimize sunuyoruz.

Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek istediğiniz yemeği sipariş edebilirsiniz. Siparişinizi özenle hazırlayarak istediğiniz adrese en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda yanınızda olarak problemi en kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Web sitemize göz atabilir, e-posta adresimize dilediğiniz zaman mail yollayabilir, telefon numaralarımızı arayabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Sizlere anında dönüş yaparak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

https://getir.com/yemek/restoran/guverte-restoran-yunusemre-guzelyurt-mah-yunusemre-manisa/

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR