• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Halk Balıkçılık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Han

Halk Balıkçılık İzmir ilimizde hizmet veriyor olup https://birmilyonnokta.com/ sitesinin içinde barınan restaurantlardan biridir.

Restaurantımızda her gün günlük tuttuğumuz balıklar pişirilmekte olup, en taze şekilde siz müşterilerimize servis edilmektedir. Günlük taze tutulan balıklarımızı satın alıp ister evinizde ister restoranımızda tüketebilirsiniz. Aşçılarımızın elinden çıkan eşsiz lezzetler ile yemeğinizi keyifle yiyebilirsiniz. Restaurantımızda her çeşit meze bulunmaktadır. Mezelerimizde günlük yapılmaktadır.

İzmir restaurant sektöründe balık yemekleri oldukça sevilmektedir. Balık yemeklerinin hakkını veren aşçı kadromuz sayesinden hayatınızda yediğiniz en iyi balık tecrübesini size yaşatmayı planlıyoruz. Koordine çalışan ekibimiz sayesinde yemeğinin en hızlı şekilde size servis edilecektir. Garsonlarımız, istediğiniz meze çeşitlerini ve yemeği söylediğiniz anda bize iletecektir. Ana yemeğinizi beklerken servis ettiğimiz mezelerin tadına bakabilir, yemek için başlangıç yapabilirsiniz. İsterseniz ana yemeğinizi bekleyip, mezeleri yemeğinizler beraber tüketebilirsiniz.

En hijyenik koşullarda hizmet veren restoranımıza gelip, ailenizle kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz artık evinize de yemek servisi yapmaktadır. İstediğiniz adrese istediğiniz yemeği en hızlı şekilde getiriyoruz. En sevilen lezzetlerimiz arasında olan hamsi tava, levrek, çupra ve sardalya tavayı denemelisiniz. Kaliteli ve lezzetli bir yemek deneyimi için bizi tercih edebilirsiniz. Günlük taze balık satışı yapan diğer restaurantlara göre fiyatlarımız oldukça uygundur. Bir ailenin dışarda yemek yemek için ayıracağı bütçenin aşmamasına, işletmemiz dikkat göstermektedir. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR