• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Hamm Burger

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammed Emin Turan

  • firma instagram

Hamm Burger olarak İstanbul’un Başakşehir ilçesinde hizmet veren işletmemiz eşsiz tarifleri ile ön plana çıkar. Yılların deneyimi ve profesyonelliğini barındırarak sizlerle buluşturuyoruz. İşletmemiz İstanbul hamburger sektöründe bölgenin örnek işletmelerinden birisidir.

Firmamız hijyen, kalite, benzersiz lezzetler ve uygun fiyatlarla öne çıkar. Kurucu değerlerimiz arasnda müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmak yer alır. Sizler için hazırladığımız her besin için malzeme seçiminden masanıza ulaşana dek her ayrıntıya dikkat edilir. Mutfağımızda kaliteli ürünleri tercih ederiz. İşletmemiz de çalışan ustalarımız sizlere benzersiz lezzetler hazırlar. Mükemmel hizmet ve lezzetli yemekler için bizi her daim ziyaret edebilirsiniz.

İşletmemiz insan sağlığına çok dikkat eder. Bu nedenle de hijyen kurallarından asla taviz vermez. Ürünlerimizi en doğal hallerinde seçeriz. Hijyenik koşullarda muhafaza edip masanıza sunarız. Uzun senelerdir sektörde hizmet verme nedenimizde budur. Kalite, lezzet ve güvenilir hizmet için sizleri işletmemize bekliyoruz.

Hamburgerin en lezzetli halini etin en mükemmel haliyle birleştiriyoruz. Yanına kızarmış patates ve çeşitli soslar ekliyoruz. Etin en güzel ve en lezzetli halini sizlere sunarak alanında fark yaratan menülere sahibiz. Yanına da dilediğiniz içeceği bulabilirsiniz. Eğer aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte yemek yiyebileceğiniz bir yer arıyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizleri salonumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Tadacağınız lezzetlerinde mükemmelliği konusunda garanti veriyoruz. Bütçenize uygun seçenekler ve nezih bir mekan arıyorsanız doğru yere geldiniz demektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR