• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hektor Restaurant & Pansiyon Kasap

firma adresi

Adres :

Atatürk Mevki Cumhuriyet Sokak No : 149 Gülpınar Çanakkale » Ayvacık
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oral Uysal
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 742 80 41
firma wp

Whatsapp 2:

0 (536) 369 50 25

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Hektor Restaurant & Pansiyon Kasap müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile Çanakkale restaurant işletmeleri arasında ismini duyurmayı başaran ve ülkemizin en fazla üyeye sahip dijital işletme kataloğu olan birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Ayvacık’ta müşterilerine hizmet veren restaurant, sadece yemek servisi değil, bölgede yetişen hayvanlardan elde edilen et ve et ürünlerinin satışını yaparak kasap olarak da hizmet vermektedir.

Bölgenin doğal ortamında yetişen hayvanlardan elde edilen ürünlerden hazırlanan bütün ürünler, sağlık, hijyen ve lezzet olarak büyük sanayi ürünlerinden çok daha üstün olmakla beraber, bölgenin doğal havası ve doğası da lezzetin daha yoğun olmasını sağlamaktadır. Döner, kebap, ızgara gibi et ağırlıklı yemeklerin yanında sulu ve normal ev yemeklerinin servislerini de gerçekleştiren Hektor Restaurant & Pansiyon Kasap aynı zamanda ev ve iş yerlerine paket servis hizmeti de sunmaktadır.

Bölgenin en bilinen restaurantlarından biri olan işletme, verdiği kasaplık hizmetlerinin yanında kurban kesimi konusunda da hizmet vermektedir. Her yıl binlerce kişinin kendisini ciddi biçimde yaraladığı kurban kesimi konusunda uzman hizmet veren işlemede çalışan kasaplar, islami usullere göre kurban kesimlerini gerçekleştirerek deneyimsiz kişilerin yaralanmalarının önüne geçmektedirler.

Ülkemizin en güzel yörelerinden birinde müşterilerine hizmet veren işletme, sadece leziz lezzetleri ile değil aynı zamanda tüm çalışanlarının güler yüzlülüğü ve hızlı hizmetleriyle ülkenin her tarafından birçok kişi tarafından beğeni almaya devam etmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR