• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmirli Oto Kurtarma ( Çumra Acil Yol Yardım )

Adres :

- Konya » Çumra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali İzmirli

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 285 38 77

İzmirli Oto Kurtarma ( Çumra Acil Yol Yardım ) tüm acil hizmetlerimize ulaşmanız için simdi birmilyonnokta.com ile beraber yol alıyor. En kaliteli ve en güvenilir hizmet için sizinleyiz. Her geçen gün artan trafik zorlaşan koşullar yol yardım hizmetlerinden faydalanmanızı gerektiriyor. Kimseyi yolda bırakmayız anlayışını benimseyen firmamız tüm müşterilerimizin gün boyu yanında. Araç çekici ve taşıma işlemlerinde yıllardır var olan tecrübemizle, teknik bilgimizle zorlu hava koşullarında dahi yardım için hazır olan ekibimizle işimizin hakkını vermeye çalışıyoruz. Her zaman ulaşabileceğiniz irtibat bilgilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Konya yol yardım çalışmaları şehrimizin yükseltisi ve engebesi az olmasına rağmen zorunlu bir gerekliliktir. Trafik kurallarını uygulamayan kişiler ve acemi sürücüler sebebiyle zor durumlarda kalabilirsiniz. Hava koşulları nedeniyle aracınız yolda kalabilir ya da teknik bir arıza meydana gelebilir. Çumra bölgesinde yaşıyor ya da seyahat amacıyla burada bulunuyor olabilirsiniz. Bilmediğiniz bir yerde hasar tespit ve tamirat işlerine ihtiyacınız olabilir. Bize ulaştığınız anda bulunduğunuz noktaya geliyoruz aracını alıp belirlenen konumlara götürüyoruz. Gerekli tamiratın yapılması hususunda sizi yönlendirebiliyoruz.

Mekanik parçaları arıza veren arabalarınız, traktörleriniz, motorlarınız olabilir. Hepsi güvenle taşınmaktadır. Tonaj ve kilo farklarına göre ücret tarifesi uygulayabiliriz. Bize her saat ulaşabilirsiniz. Acil olarak arkadaşlarımız yanınıza ulaşacaktır. Trafikte ki araç sayısı sürekli artmakta ve bu sebeple güvenli sürüşün öneminin her geçen gün daha fazla arttığını unutmayalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR