• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaan Oto Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Ak

Günümüzde çok yoğun bir şekilde araçları kullanmaktayız. Bu yoğun çalışma ve çevre koşullarının etkisi ile mekanik olan bu araçlarımızın bazı parçaları eskimekte, yıpranmakta ve daha birçok olay başına gelebilmektedir. İşte bu durumlardan biriside araç lastiklerinizin patlaması, eskimesi ve mevsimsel olarak model değişimlerinin yapılması gereklidir. Bu işlem güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir kurumdan alınmalıdır. Sonuçta araçlarda can taşındığı için en üt güvenlik sağlanarak bu işlem yapılmalıdır. Bizler Kaan Oto Lastik olarak sizlere bu profesyonel hizmetleri uygun fiyatlar ile sağlamaktayız.

Kaan Oto Lastik olarak Ordu ilinin Fatsa ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize kaliteli, yüksek standartlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günkü enerjimiz ile hala vermeye devam ettiğimiz bu hizmetler neticesinde Ordu oto lastik ve jant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yüksek bir hizmet standartı yakalanması adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşletmemizde sizlere sıfır ve 2.el araç lastiklerini satış işlemlerini ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Her tür araç modeline ve yapısına uygun birçok markaya ait ürün gamı çeşitliliğimiz ile sizlere hizmetler vermekteyiz. Ayrıca mevsimler arası geçişler için lastik değişim hizmetleri de sağlamaktayız. İşlemlerimizde alanında uzman çalışan kadromuz ile kaliteli işçilik sunmaktayız. Gönül rahatlığı ile Kaan Oto Lastik işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR