• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kanarya Köfte

Adres :

General Şükrü Kanatlı Mahallesi Cumhuriyet Meydani No: 2/d Köprübaşı Antakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kopmaz -ismail Kopmaz:

E-Posta Adresi :

kanaryakofte88@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 246 37 27

Whatsapp 2:

0 (551) 246 37 27

Sizlere çok sevilen lezzetlerimizden birisi olan köfteyi en güzel şekilde sunan işletmemiz köfte dürüm ve çeşitli köfte menüleri ile hizmet sunmaktadır. Deneyimli ızgara ustalarımızın oldukça başarılı şekilde yaptıkları köfte çeşitlerini restoranımızda veya sipariş ile istediğiniz alanlarda tüketebilirsiniz. Sizlere her zaman en kaliteli etlerden en lezzetli köfteleri hazırlamakta ve sunmaktayız.

Oldukça güzel bir şekilde çok sevilen köfte çeşitlerimizi sizlere oldukça güzel servis çeşitleri ile sunabilmekteyiz. Izgara konusunda uzman olan işletmemiz ve ustalarımız sizlere en güzel köfte çeşitlerini hazırlamaktadır. Özellikle dürüm köfte konusunda sizlere oldukça güzel lezzetleri sunabilmekteyiz. Başarılı servis personelimiz ile siparişlerinizi kısa sürede istediğiniz yere ulaştırmakta ve sizlere sunmaktayız.

Hatay restoran olarak köfte çeşitleri konusunda sizlere en başarılı üretimi yaparak oldukça başarılı şekilde gerekli çalışmaları yapabilmekteyiz. Alanında uzman olan işletmemiz ve deneyimli ustalarımız ile sizlere sağlık şartlarına uygun olan mutfağımızda en başarılı köfte çeşitlerinin üretimi yapmakta ve sizlere bu güzel lezzetleri başarılı şekilde sunmaktayız.

Sizlerin damak tadı ve sağlığı ön planda tutarak her zaman yerli ve sağlıklı hayvanların etlerinden en lezzetli ve güzel köfteleri hazırlamaktayız. Eşsiz tarifimiz ile en güzel ve tadına doyulmaz lezzetleri sizler için hazırlamaktayız. Özel günleriniz için toplu köfte siparişlerinizi de alarak sizler için bunları başarılı şekilde hazırlamakta ve profesyonel servis ekibimiz ile sizlere en kısa sürede taze şekilde ulaştırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR