• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kayalar Pide

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şefik Bayram

reklam logosu
  • firma instagram

Kayalar Pide, Giresun’da birmilyonnokta.com üyeliğinde hizmetinize açılmıştır. Sizlere Giresun restoran hizmetimizle en lezzetlisini sunacağımızı vadediyoruz.

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Sizlere en lezzetli pideleri sunarken aynı zamanda çok titiz çalışıyoruz. İşinde çok başarılı ve deneyimli ustamız özenle pidelerimizi hazırlıyor. İç malzemesi için en kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Pidelerimiz siparişinize uygun bir şekilde özenle ve titizlikle hazırlanıyor. 20 dakika içerisinde fırından yeni çıkmış sıcacık pidelerimizi size servis ediyoruz.

Menümüzün zenginliğiyle sizlere çok fazla çeşit pide sunuyoruz. Hepsinin ayrı ayrı çok lezzetli olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

Restoranımız tamamen müşteri odaklıdır. Amacımız müşteri memnuniyetidir. Bizim iki önemli kuralımız vardır. Birisi lezzet diğeri ise hijyendir. Restoranımızın açılışta ve kapanışta olmak üzere günde iki kez temizliği yapılıyor. Ustamız ve çalışanlarımız bütün iş ekipmanları tam bir şekilde çalışmaktadır. Pidelerimiz için kullandığımız malzemeler günlük olarak temin ediliyor ve hiçbir malzememiz ertesi güne tekrar kullanılmıyor. Taze ve kaliteli ürünler ile pidelerimizi özenle hazırlıyoruz. Gönül rahatlığı ile pidelerimizi tercih edebilirsiniz.

Bizleri arayarak istediğiniz çeşit pidemizden eve sipariş verebilirsiniz. 45 dakika – 1 saat içerisinde pidenizi sıcak bir şekilde kapınıza kadar teslim edeceğimizin garantisini sizlere sunuyoruz.

Dilediğiniz zaman restoranımızı ziyaret edebilirsiniz. Özenle hazırlanan lezzetli pidelerimizi yiyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak isterseniz eğer iletişim numaramızdan bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR