• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

King Yol Yardım ( Kepez Acil Yol Yardım Firması )

Adres :

Yenimahalle 2446 Sokak No: 19/3 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenol Ay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 966 78 80

Whatsapp 2:

0 (552) 511 01 07

Farklı nedenlerden dolayı aracıyla yoluna devam edemeyen müşterilerine özenle yardım eden King Yol Yardım, birmilyonnokta.com sitesinin seçilen üyelerinden biridir. Çelişen dünyamızda dur durak bilmeden araç kullanıcılarının sayısındaki ciddi artış beraberinde birçok sorunu da getirmektedir. Trafikte fazlalaşan araçların hem kaza etme olasılığı artmakta hem de sık sık dur kalk yapma sonucunda otomobillerin arızalanma ihtimali yükselmektedir.

Aniden karşılaşılan bu gibi olumsuz durumlarda bazen araç sahipleri kendi başlarına çözüm bulamamaktalar. Tam da böylesi vaziyette müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunan firmamız, Antalya yol yardım sektörünün her zaman gözdesi olmaya devam ediyor. Bizimle iletişim kurduğunuz anda ekibimiz sorununuza uygun bir şekilde tam donanımlı halde yola çıkmaktadır. Dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşan ekibimiz önce aracınızı inceleyerek anında müdahale edilmesi mümkün olan durumların var olup olmadığını tespit etmektedir. Lastik patlağı gibi yerinde müdahale gerektiren arızalarda profesyonel personelimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Yerinde müdahalenin imkansız olduğu durumlarda ise araç oto çekicilere yüklenmekte ve özenle en yakın servise taşınmaktadır.

Antalya ve çevre şehirlerle bağlantı yollarında gece gündüz yardıma yetişmek için 7/24 aralıksız çalışma prensibine sahibiz. Araçlarınızı en yakın servise götürmekteki başlıca amacımız sizin masraflarınızı hafifletmek, sıkıntılı döneminizde size yardımcı olmaktır. Güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı çalışmalarımızdan faydalanmak isteyen tüm müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her anda tüm ekibimizle hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR