• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Meşhur Köfteci Özçobanoğlu

firma adresi

Adres :

Sarıcalı Mahallesi Zübeyde Hanım Meydanı No: 3/a Samsun » Çarşamba
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Çobanoğlu
firma email

E-Posta Adresi :

.
firma wp

Whatsapp 1:

0 (552) 662 26 45
firma wp

Whatsapp 2:

0 (545) 245 43 55

  • firma instagram

Meşhur Köfteci Özçobanoğlu isimli restaurantımızla lezzetiyle hem ilimizde hem de il dışından sevenleri tarafından tercih edilen meşhur köfte çeşitlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Köfte yediden yetmişe herkesin vazgeçemediği bir lezzettir. Farklı sunum çeşitleriyle müşterilere keyifli bir lezzet sunan bu eşsiz lezzet usta aşçılarımızın elinden çıkmaktadır. Günlük olarak hazırlanan çeşitlerimizin tadını dilediğiniz yerlerde çıkarabilirsiniz. İster restaurantımızda isterseniz de evinizde, iş yerlerinizde köftelerimizin tadına bakabilirsiniz.

Restaurantımızda lezzetlerimizin tadına bakarken evinizdeki rahatlığı hissedeceksiniz. Konforun ve samimiyetin hakim olduğu restaurantımızda ilgiyle ağırlanacaksınız. Personellerimiz güler yüzlü, iletişim becerileri yüksek kişilerden oluşmaktadır. Sizlerle fazlasıyla ilgilenerek hem hizmetlerimizden hem de lezzetlerimizden sizleri memnun olmuş bir şekilde uğurlayacaklardır. Meşhur çeşitlerimiz hazırlanırken taze malzemeler kullanılmaktadır. Gerekli hijyenik önlemler alınarak her anlamda sizleri düşünmekteyiz. Köftelerimiz günlük olarak hazırlanmaktadır. İster ekmek arası isterseniz de tabak porsiyonlarınızla dilediğiniz şekillerde tercih edebilirsiniz. Siparişlerinizi kısa sürede hazırlayarak yanında farklı eşlikçileriyle sizlere servis edeceğiz. Sunumlarını da çok dikkat ederek görsel olarak da iştah açıcı bir servis hazırlıyoruz.

Samsun restaurant alanında hizmet veren Meşhur Köfteci Özçobanoğlu firmamızla geniş müşteri kitlesine hizmet vermeye devam ediyoruz. Ağızlarınızda şahane tatlar bırakacak köftemizi denemeniz için sizleri restaurantımıza bekliyoruz. Dilediğiniz yerlerden siparişlerinizi de oluşturabilirsiniz. Kısa sürede kurye arkadaşlarımız siparişlerinizi sizlere ulaştıracaktır. Eşsiz bir lezzet deneyimi yaşamak istiyorsanız doğru adresten hizmet alıyor olacaksınız. Siz değerli müşterilerimizi ağırlamak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR