• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mesnevi Market ( Ceylanlar Tekel )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taner Ceylan

Ankara Mesnevi Market (Ceylanlar Tekel) olarak market alışveriş için kaliteli hizmetimizle karşınızdayız. Çankaya tekel ürünleri satışı, Çankaya online market hizmeti, Ankara Çankaya market paket servis hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Evlere içki siparişi servisimiz bulunmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. İstediğiniz zaman bize ulaşarak servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Geniş ve mutlu bir müşteri topluluğuna ulaşmak için müşterilerimizin memnuniyetine gereken önemi veriyoruz. Etik ve ahlaki değerlerden taviz vermeden çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak her zaman görevimizdir. Çalışmalarımızı yenilikçi bakış açısıyla her geçen gün daha da başarıya ulaştırıyoruz. Bu sayede Ankara’da online market alanında akla ilk gelen olmayı başardık. Sizler de çalışmalarımıza tanıklık etmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız. İstediğiniz zaman siparişlerinizi vererek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ev ve iş yerlerine kapıda ödeme kolaylığı sunuyoruz. Su, yerli ve yabancı alkol çeşitleri, meze ve diğer tüm isteklerinize ulaşacaksınız. Ürünlerimize göz atarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olan her şeye ulaşacaksınız. Kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi olarak siparişlerinizi bekliyoruz. Oturduğunuz yerden yorulmadan alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Evden çıkmak istemediğiniz zamanlarda tereddüt etmeden bize ulaşarak hızlı teslimat fırsatımızdan yararlanabilirsiniz. İstediğiniz adrese market ihtiyaçlarınızı getirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli market alışverişi hizmetini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çankaya en yakın tekel bayiniz olup evlere servis hizmetimizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR