• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Mevlana Pide Kebap Tandır Salonu Şükrü Ustanın Yeri

Adres :

Gaziosmanpaşa Mah. Ankara Cad. 118/4 Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü İnaltekin

E-Posta Adresi :

.

Türkiye çok zengin bir sofraya sahip ülkedir. Her bölgesinin kendine has yöresel yemekleri mevcuttur. Özellikle doğu bölgesi ile bütünleşen et yemekleri adeta o yörelerin havasını da bizlere hissettirmektedir. Üstelik bu yemekleri tadabilmek için çok fazla uzağa gitmeye de gerek kalmıyor. Artık ülkemizin farklı yerlerinde açılan bu yöresel lezzetler ile o şehirlere gitmeden de bu eşsiz lezzetlere sanki oradaymış ve o ilçelerde bir restauranta oturmuş hissiyatı veren kokular ile doyulabilmektedir.

Tıpkı bizim Ankara restaurant sektörü içerisinde yer alan Öz Mevlana Pide Kebap Tandır Salonu Şükrü Usta’nın Yeri gibi. Burada etli ekmekten kebaba, tandırdan dönere ve çeşitli çorbalara kadar tadına bakabileceğiniz birbirinden güzel yemeklerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Güler yüzlü, müşteri memnuniyetini esas alan, deneyimli ve en önemlisi hijyen kurallarına önemle riayet eden servis ve aşçı arkadaşlarımızla birlikte sizleri aramızda görmekten dolayı büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Ayrıca Ankara Gölbaşı’nda hizmet veren bu salonumuzda, siz gelemiyorsanız biz sizin ayağınıza kadar getiririz düşüncesi ile alo paket servisimizle bir telefon kadar uzağınızdayız. İşimizi sadece yemek yapma olarak görmüyoruz. Sizleri bu eşsiz tatlarla buluşturup, ağzınızda birer damak şöleni yaratmak ve hem damağınızda hem de hafızanızda güzel bir yer edinmek istiyoruz. Siz de bu düşünceye ortak olmak ve yemeklerimizin tadına bakmak istiyorsanız Ankara’ya geldiğinizde mutlaka ziyaretimize bekleriz. Sizlere şimdiden afiyetler olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR