• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mevlana Etli Ekmek Ekrem Usta

Adres :

Cumhuriyet Mah. Tevfik Bey Cd. 23/a Merkez/ Bilecik Bilecik » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Doğru

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ekremdogru44@gmail.com

Ülkemizin en büyük zenginliklerinden birisini mutfak kültürü oluşturuyor. Her ilimizin birbirinden farklı onlarca ürünü bulunuyor ve bunlar arasında et ve hamur işi olanlar ağırlıkta bulunuyor. Bir de her ikisinin benzersiz şekilde harmanlandığı ürünlerimiz var. Bunların başında da etli ekmek geliyor. Mevlana şehri Konya ile özdeşlemiş olan etli ekmek bugün sadece Konya ile sınırlı kalmaktan çok uzaklaşmış, tüm dünyaya mal olan bir lezzetimiz haline gelmiştir. Fakat her etki ekmek, gerçek etli ekmek değildir. Bu yüzden de çoğu kişi gerçek etli ekmek lezzetinden mahrum kalmaktadır. Bilecik merkezde Mevlana Etli Ekmek Ekrem Usta olarak bizler bölgemizin bu eksiğini gidermek için yola çıktık. Kısa sürede de başarıya ulaşarak Bilecik’in en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekanı haline geldik. Hep daha iyisi için çalışmalarımız sürmektedir.

Bilecik restaurant sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak önceliğimiz daima sizlerin memnuniyetidir. Bu kapsamda ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli, çözümleri tam zamanında hayata geçirmek için hummalı şekilde çalışıyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan lezzetlerimizin malzeme seçimine, hazırlanışına ve servis edilmesine azami dikkat gösteriyoruz. Hem sağlıklı hem lezzetli ürünlerle buluşmanızı sağlıyoruz.

Mevlana Etli Ekmek Ekrem Usta olarak güler yüzlü, işini severek yapan, özveri sahibi ekibimizle birlikte etli ekmeğin en güzel halini sizler için hazırlıyor, evlerinize ve işyerlerinize de paket servisi yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR