• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özbabacan Döner

firma adresi

Adres :

Sümerler Mahallesi Harbiye Caddesi Alen Alanı Civarı (necmi Asfuroğlu Lisesi Karşısı) Hatay » Antakya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Onur Arslan
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (501) 077 90 00

Hatay ili Antakya ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana önemli hizmetler sunan Özbabacan Döner isimli işletme olarak her zaman taze, lezzetli, günlük, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerinin, takdirlerinin ve beğenilerinin kazanılmasını sağlamaktayız. İşletme olarak bünyemizde hizmet veren aşçı ve garsonlarımıza büyük özen göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu özen sayesinde elemanlarımızın düzenli aralıklar ile geniş çaplı eğitimler almasını sağlamaktayız. Bu eğitimler sayesinde her zaman sorunsuz, hatasız ve kaliteli hizmetler sunabilme şansına sahip olmaktayız. Ayrıca ortaya koyduğumuz tüm döner hizmetleri çeşitli indirimler ve kampanyalar ile sunulmakta ve bu sayede müşterilerimizin maddi açıdan rahat şekilde hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak yiyeceklerin hazırlandığı mutfaklarımızın temizliği bizler için çok önemlidir. Bu sebepten dolayı mutfaklarımızı her gün detaylı şekilde temizlemekteyiz. Bu temizlik sayesinde müşterilerimiz tamamen güvenli ve sağlıklı şeklide hizmet alabilme şansına sahip olmaktadır. Bu şekilde temiz ve sağlıklı hizmet alan müşterilerimiz aldıkları hizmetleri her zaman yakın çevrelerine tavsiye etmektedir. Bu tavsiyeler sayesinde hizmetlerimize karşı olan talepler artış göstermektedir.

Sizlerin de bu şekilde taze, lezzetli, güvenli, sağlıklı, temiz ve uygun fiyatlı hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Hatay döner sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR