• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özel Asel Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Didem Şen

  • firma instagram

Mutlu bir aile bağının oluşumu ve devamlılığını sağlama sürecinde bireylere gerekli desteği ve rehberliği göstermeyi prensip alan Özel Asel Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Toplumsallaşmanın bir gereği olarak insanlar sürekli olarak bir iletişim ve etkileşim halindedir. Bu iletişim süreci de insanlar arasında çeşitli sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Bireylerin yaşamış oldukları bu tarz sorun ve sıkıntıların üstesinden gelme sürecinde yalnız başına başarılı olamadıkları gözlemlenmiştir. Bu durum, bireyin zamanla toplum içerisinde yalnızlaşmaya sürükleyerek psikolojik sıkıntılar yaşamasına sebebiyet vermektedir. Bireyler, bu tür durumlar karşısında kimi zaman çaresiz olduklarını düşünerek bunalıma girerken kimi zaman da bir danışmanlık merkezinden yardım alma yoluna giderler.

Bizler,Erzurum danışmanlık olarak bireylerin günlük yaşam içerisinde yaşamış olduğu sıkıntılara mantık ve gerçekliği göz önünde bulundurarak kesin çözümler sunmaya çalışıyoruz. Danışmanlık merkezimizde bulanan eğitimcilerimiz, 6-S mutluluk formülü olarak isimlendirdiğimiz; sevgi, saygı, sabır, sadakat, samimiyet ve sorumluluk ilkelerini göz önünde bulundurarak danışmanlık hizmetlerini vermektedirler.

Danışmanlık merkezimiz, toplumun sadece bir alanıyla değil, bireylerin kişisel sıkıntılarına çözüm sunma, eşler arasında yaşanan sorunlara rehberlik etme, çocuk eğitimi ve danışmanlığı gibi birden fazla alanına hitap edecek şekilde hizmet vermektedir. Merkezimizde yaptığımız danışmanlık hizmeti sonucunda bireyin aşmasının mümkün olmadığını düşündüğü sıkıntılarının aslında aşmasının birçok yolunun olduğunu göstermekteyiz. Bizim için aşılmayacak sorun yok, anlatılmamış sıkıntı vardır.

erzurum palandöken en yakın psikolog, erzurum palandöken en iyi psikolog, erzurum palandöken aile danışmanlık merkezi, erzurum palandöken bireysel danışmanlık merkezi, erzurum palandöken bireysel danışmanlık hizmeti, erzurum palandöken danışmanlık merkezi, erzurum palandöken psikolojik danışmanlık merkezi, erzurum palandöken psikolojik danışmanlık, erzurum palandöken psikolojik danışmanlık hizmeti, erzurum palandöken özel eğitim merkezi, erzurum palandöken psikolojik test merkezi, erzurum palandöken bireysel danışmanlık terapisi, erzurum palandöken çocuk test merkezi, erzurum palandöken uzman psikolog, erzurum palandöken uzman psikolog danışmanlığı, erzurum palandöken ruh sağlığı terapisti, erzurum palandöken ruh sağlığı danışmanlığı, erzurum palandöken oyun terapisi, erzurum palandöken ergen terapisi, erzurum palandöken dikkat bozukluğu tedavisi, palandöken en yakın psikolog, palandöken en iyi psikolog, palandöken aile danışmanlık merkezi, palandöken bireysel danışmanlık merkezi, palandöken bireysel danışmanlık hizmeti, palandöken danışmanlık merkezi, palandöken psikolojik danışmanlık merkezi, palandöken psikolojik danışmanlık, palandöken psikolojik danışmanlık hizmeti, palandöken özel eğitim merkezi, palandöken psikolojik test merkezi, palandöken bireysel danışmanlık terapisi, palandöken çocuk test merkezi, palandöken uzman psikolog, palandöken uzman psikolog danışmanlığı, palandöken ruh sağlığı terapisti, palandöken ruh sağlığı danışmanlığı, palandöken oyun terapisi, palandöken ergen terapisi, palandöken dikkat bozukluğu tedavisi,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar