• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özlem Çanta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nahide Karaca
ÖZLEM ÇANTA

2006 yılında Nahide Karaca tarafından kurulan firmamız Özlem Çanta, birbirinden farklı modellerde çanta satışı, sipariş üzerine abiye çanta satışı, valiz satışı, ve tüm bu çantalar için sapından tekerleğine kadar tamir imkanı sunmaktadır.
Çanta çeşitleri arasında, okul çantaları, evrak çantaları, bond çantalar, seyahat çantaları, pilot çantaları, toplantı çantaları bulunan işletme, çanta konusunda tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olmayı hedeflemektedir.
Deri çantalarınız için boyama ve tamir hizmeti de sunan Özlem Çanta, Altıeylül Mah. Okul Sok. Levent Pasajı No:10 adresinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Özellikle Askeri ve Polis personelinin tamir ihtiyaclarında büyük yardımcı olmaktayız.

Hizmetlerimiz:

Okul ÇantasıÇekçekli ValizSeyahat ÇantasıEvrak ÇantasıBond ÇantaPilot ÇantasıToplantı ÇantasıDeri Çanta Boya ve TamiratıEvrak Çantası Sap ve Şifre DeğişimiHer Tür Astar ve Fermuar İşleriSipariş Abiye ÇantaSipariş Promosyon Çanta
Promosyon Çanta
Bir çok sektörün vazgeçilmezi olan promosyon çanta modellerimizle de sizlere hizmet veriyoruz. Türkiye’ nin her yerine istekleriniz doğrultusunda tasarımı yapılarak göndermekteyiz.
——————————————————

HER ÇEŞİT , SU GEÇİRMEZ İMPERTEX, SUNİ DERİ, KANVAS, GABARDİN, NONWOVEN, KADİFE, TELA, ASTAR, POLYESTER, BRANDA, JÜT, PİLSA, PVC ŞEFFAF, GİBİ BİR ÇOK ÇEŞİT KUMAŞ İLE ÇANTA ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ.

SERİĞRAFİ, OFSET, SUPLİMASYON, TRANSFER BASKILI VEYA NAKIŞLI OLARAK İSTENİLEN ÖZEL TASARIMLARINIZIDA İSTENİLEN AKSESUARLARLA ÜRETMEKTE.YÜKSEK İMALAT KAPASİTEMİZLE İSTENİLEN ADETLERİ İSTENİLEN SÜRELERDE TESLİM EDEBİLMEKTEYİZ.

FİRMAMIZ YILLARIN DENEYİMİ VE TECRÜBESİ İLE YURT İÇİNDE BİR ÇOK FİRMAYLA ÇALIŞMAKTADIR.

EVRAK ÇANTASI, OKUL ÇANTASI, MAKYAJ ÇANTASI, PLAJ ÇANTASI, BEL ÇANTASI, İLK YARDIM ÇANTASI, SIRT ÇANTASI, LAPTOP ÇANTASI, SOĞUTUCU ÇANTALAR, SEYAHAT ÇANTALARI,FUAR ANTASI, BEZ ÇANTALAR, SPOR ÇANTALAR, PVC ŞEFFAF ÇANTALAR, ÇEK ÇEKLİ SIRT VE EVRAK ÇANTALAR, ÖZEL TASARIM ÇANTALAR, GİBİ BİR ÇOK ÇEŞİT ÇANTA İMALATINI YAPMAKTAYIZ.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR