• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pançiğköfte Keçiören Şubesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hilmi Polat

reklam logosu
  • firma instagram

Ankara'da hizmet vermekte olan Pançiğköfte Keçiören Şubesi isimli değerli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına yeni katıldı. Geçmişten günümüze aktarılan ve hala süregelen bir gelenek olarak çiğköfte her zaman yapılmakta ve tüketilmektedir. Özellikle ramazan aylarında düzenli olarak her evde bulunan ve tüketilen çiğköfte profesyonellerin elinden yenirse güzeldir. Firmamız, işinin ehli ve kaliteli hizmet vermekte olan ustalarının eşsiz tarifleri ile üretilmiş çiğköfte hizmeti vermektedir. Daha önce eşi benzeri bir tada sahip çiğköfte yemediğinizi iddia ediyoruz.

Ankara fast food, yedi yirmi dört çiğköfte yapmakta ancak yoğunluktan dolayı yetişmekte zorlanmaktadır. Değil ramazan ayları yılın 12 ayı yoğun bir şekilde çalışan ve tercih edilen firmamız, her hizmetinde kalitesini konuşturuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve sağlık kurallarına uygun hizmet vermeyi esas alan firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Önce temizlik sonra hizmet şeklinde çalışan firmamız, bu yönü ile de müşterisinin takdirini ve güvenini kazanmayı başarmıştır.

Randevu sistemi ile çalışmakta olan firmamızı arayarak hem rezervasyon oluşturabilir de kilo işi çiğköfte sipariş edebilirsiniz. Yöresel bir lezzet olan çiğköfteyi en iyi yapan ve hızlıca sizlere sunan tek firma olarak yedi yirmi dört saat hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresinde olduğunuzu lütfen unutmayınız. En lezzetli çiğköfte Pançiğköfte'de yenir. Atalarımızdan bize kalan bu geleneği en iyi şekilde hizmet ererek sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR