• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Porti Döner

Adres :

Armutlu Mah . Gündüz Cad. Drmuş Apt. No: 63/a Defne/ Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Portakal

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (539) 616 88 11

Whatsapp 2:

0 (539) 616 88 11
porti döner salonu sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
porti döner salonuolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
porti döner salonuolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
açılışa özel kampanya ve uygun fiyatlarla hatay / defne / porti döner olarak hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR