• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rakun Lounge

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Bahadır

Kahvaltılar sevdikleriniz ile birlikte hoş vakitler geçirebileceğiniz, uzun uzun muhabbet edebileceğiniz huzur dolu öğünlerdir. Anılarınızı oluşturmada kahvaltı sofralarının önemi büyüktür. Özen ile hazırlanmış bir kahvaltı sofrasında yapılan muhabbetlerin, yaşanılan mutluluğun yeri doldurulamaz. Güne mutlu ve güçlü başlayabilmeniz için de kahvaltı gereklidir. Kahvaltı size daha dinç hissettirir. Tabi bu dinç hissetme durumu kaliteli bir kahvaltı ile mümkündür. Kaliteli kahvaltıyı leziz, taze, sağlıklı ürünler; temiz, konforlu, nezih bir mekân ve nitelikli bir hizmet sağlar.

Kütahya restaurant alanında hizmet veren firmamız sizlere kaliteli bir kahvaltı yapabileceğiniz eğlenceli ve konforlu bir mekân sunmaktadır. Leziz, sağlıklı, taze kahvaltılıklarımız; hijyen ve sanitasyon kurallarının önem ile uygulandığı nezih mekanımız ve sizlere üst düzey nitelikte hizmet veren personelimiz ile en güzel kahvaltılarınızı mekanımızda yapabilirsiniz. İşletmemizde toplu kahvaltı organizasyonlarınızı gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Serpme kahvaltı çeşitlerimiz farklı müşteri profillerine hitap edebilmekte ve memnuniyetinizi sağlamaktadır.

Eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz firmamızda bilardo ve okey salonlarımız da mevcuttur. Günün stresini atabileceğiniz arkadaşlarınız ve aileniz ile eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz mekânımızda her şey size kendinizi daha değerli hissettirmek için düzenlenmiştir. Müşteri memnuniyeti üst düzeye çıkarmayı ilke edinen işletmemizde sunduğumuz tüm hizmetler üst düzey niteliktedir. Bu hizmetler karşılığında talep ettiğimiz ücretler makul niteliktedir. Güzel anılar biriktirmek, eğlenceli vakitler geçirebilmek, konforu ve kaliteyi hissedebilmek için işletmemizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar