• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sezer Yunusemre Pide Kebap Yemek Çorba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Sezer

Eskişehir’in güzellikleri arasında yer alan Eskişehir restaurant olarak değer verdiğimiz müşterilerimize her daim yemeklerimizi taze ve günlük olarak yediriyoruz. Şef Ahmet’in Yeri Sezer Yunus Emre Pide sanıyla özel günlerinizde de size eşlik ederek her fırsatı tanıyoruz.

Otantik bir atmosferde sulu yemekten kebaba, ızgaradan tatlıya dilinizde hoş sohbet damağınızda lezzetlerimiz ile huzurlu bir mekân sağlıyoruz. Toplantılarınızı, buluşmalarınızı organize edebileceğiniz yerimizde arkadaşlarınıza sürpriz yapabilirsiniz.

Mevlit okutacağınız zaman istediğiniz sayıda özel sipariş alarak misafirlerinizin pidelerimizi tatmalarını sağlayabilirsiniz. Temizlik hususunda çok titiz davranıyoruz ve restaurantımızda kullandığımız her malzemeyi mutlaka steril ederek gıdaları servis ediyoruz. Envai çeşit tatlıları, kebapları, pideleri, çorbaları, salataları, ızgaraları hep ustamızın hünerli ve lezzetli elinden geçirerek sofranıza koyuyoruz.

Taş fırınımızda hazırladığımız spesiyal pidelerimizi hep tatmak isteyeceksiniz. Sabah, öğle, akşam günün her vakti restaurantımıza uğrayarak bizi şereflendirebilirsiniz. Ustamızın müthiş çorbalarından içerek güne enerjik ve zinde başlamanızı tavsiye ederiz.

Her zaman kendimizi yeniliyoruz ve karşınıza lezzete lezzet katarak çıkıyoruz. Fotoğraf galerimizden şeffaflığımızı gözler önüne seriyoruz ve mutfağımızın gıda sektörüne en uygun temizlikte olduğunu kanıtlıyoruz. Müşterimiz velinimetimizdir felsefesiyle hareket noktamızı başlatıyoruz ve sizi lezzet gemisinde bir yolculuğa davet ediyoruz. Şefimiz hünerlerini sergilerken sizler dostlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle restaurantımızda hoşça vakit geçiriyorsunuz. İlimizin adına, namına yaraşır şekilde pişirdiğimiz yemeklerimizle gönüllerin ve damakların sultanı unvanına layık oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR