• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Star Mersin Tantuni

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muharrem Kiraz

  • firma instagram

İşletmemiz Star Mersin Tantuni, birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Ülkemizde özellikle doğu yörelerinde severek tüketilen ve şahsına münhasır bir lezzete sahip olan tantuni, son yıllarda tüm ülkeye hatta dünyaya yayılmış durumdadır. Harika lezzeti, doyurucu olması ve günün her anı rahatlıkla tüketilmesi birçok kişinin tantuniye olan yönelimini çoğaltmıştır.

Biz Star Mersin Tantuni ailesi olarak Bursa fast food sektöründe müşterilerimize orijinal ve geleneksel tantuni lezzetini sunuyoruz. Yöresine haz hazırlanış biçimi ve et seçimi ile sizlere Bursa’nın göbeğinde Mersin esintileri sunuyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel tantuni ustalarımız ile birlikte sizler için bir damak şöleni yaşatmaya devam ediyoruz.

Firmamız üretim ve hazırlık işlemlerini her zaman steril ve temiz ortamlarda gerçekleştirmektedir. Aynı şekilde ürünlerimizde kaliteli ve güvenilir üreticilerden temin ettiğimiz et ürünlerini kullanmaktayız. Usulüne uygun şekilde hazırlanıp pişirilen ve tadına doyum olmayan tüm ürünlerimizi büyük bir gururla müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Birçok farklı zevke göre çeşitlendirilebilen geniş malzeme seçeneği ile seçim hakkını sizlere sunuyoruz.

Sizlere lezzetli ve geleneksel Türk lezzetlerinin bir parçası haline gelmiş olan tantuniyi küçük işletmemizde sıcak bir ortamla sunuyoruz. Sizler de canınızın tantuni istediği her an Osmangazi’de bulunan mekanımıza gelerek bu lezzetle buluşabilirsiniz. Evlere servis seçeneğinden faydalanmak için de firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve lezzetli ürünleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR