• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tiryakioğlu Pestil Köme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Tiryaki

Doğal ve organik ürünlerin satışını yapan firmamız en doğal ev tarhanası, köme ve pestil gibi ürünleri sizlere ulaştırmaktadır. Doğal ürünleri sizlere ulaştıran firmamız geniş mağazasında sizlere oldukça başarılı şekilde hizmetler sunmaktadır. Satış konusunda uzman temsilcileri ile sizlere en kaliteli ürünleri ulaştırmaktayız. Doğal ürünler konusunda geniş seçenekleri mağazamızda bulabilirsiniz.

Yöresel lezzetleri en doğal şekilde sizlere sunan firmamız özellikle köme çeşitlerinde en güzel ürünleri taze şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Yöremizin en başarılı ve tercih edilen ürünlerini doğal ve organik malzemelerin kullanımı ile üreterek sizlere sunmaktayız. Köy ürünlerinden oluşan seçeneklerimiz içerisinde birçok sağlıklı ve lezzetli ürün bulunmaktadır. Alanında uzman olan firmamız doğal ürünlerin sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Giresun alışveriş alanında doğal ve köy ürünlerini sizlere sunan firmamız pestil ve köme yanında süt ürünlerinde de en doğal ve lezzetli ürünleri sizlere sunabilmektedir. Tamamı organik ve doğal malzemelerden yöresel tariflere göre üretilen ürünlerimiz taze ve oldukça lezzetlidir. Geniş ürün seçeneklerimiz içerisinde köy tarhanası, köy nohutu ve dağ inciri de bulunmaktadır.

Alanında uzman olan firmamız sizlere her zaman en doğal ürünleri sunmakta ve ulaştırmaktadır. Köy ürünleri konusunda oldukça başarılı şekilde en güzel lezzetleri sizlere sunan firmamız doğal pestil ve köme satışını yapmaktadır. Geniş ve bol çeşidin bulunduğu mağazamızda sizlere her zaman en taze ve lezzetli ürünleri ulaştırarak sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR