• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tusem Kozmetik Kuaför Malzemeleri

Adres :

Denizli - Merkez Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgay Tarımer

E-Posta Adresi :

turgaytarımer@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 638 86 94

Whatsapp 2:

0 (537) 522 70 77

Firmaya Mesaj Gönder

Tusem Kozmetik Kuaför Malzemeleri olarak Denizli de hizmet vermekte olupsaç bakım ürünleri,organik saç botoks,ağda seti,makyaj ürünleri,takma şaçlar,brezilya fönü malzemeleri,amerikan fönü malzemeleri,saç serumları,oksidan aktivatör,boya malzemeleri,fön makineleri,maşa satışı,düzleştirici satışı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR