• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tutucu Pansiyon & Restaurant

Adres :

Kapaklı Köyü - Armutlu - Yalova Yalova » Armutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Tutucu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@tutucupansiyon.com

Whatsapp 1:

0 (532) 263 37 54

Whatsapp 2:

0 (532) 492 98 77

Marmaranıncennet koyu Kapaklı’da doğa, tarih ve denizle iç içe, huzur ve rahatlık ile geçecek bir tatil için sizleri Tutucu Pansiyon’a, Kapaklı’ya bekliyoruz!

Çam ağaçları ile süslü bahçemiz ve normal odalar ile oluşan tesisimizde, hem özlediğiniz doğa tatilini yaşayacak hem de 5 yıldızlı bir otelden bekleyeceğeniz konforu yaşayacaksınız.

Büyük şehirlerin gürültüsünden uzak,Kapaklı‘da çam bahçesinin içerisinde güvenli ve samimi bir ortamda, bulunanpansiyonumuz 50yatak kapasitesine sahiptir.Tutucu Pansiyonsizlere her türlü imkanı sunmakta ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Dört mevsim açık olan pansiyonumuz 1984 yılından bu yana Ali Tutucu ve Oğulları tarafından hizmet vermektedir. TesisimizKapaklı’dadenizsıfır konumuile ideal bir eşsiz bir tatil sunmaktadır.

Ali Tutucu

Tutucu Pansiyon ve Restaurantsahibi Ali Tutucu, 1984 yılında turizme kaldıkları evin iki odasını kiralamakla başladılar. İlerleyen yıllarda 20oda kapasiteli Tutucu Pansiyon’u şimdiki haline getirdiler.İlk yıllarda pansiyonculuğun yanında balıkçılıklauğraşan aile, misafirlerine sundukları leziz deniz mahsullerinihalen kendilerin olan balıkçı teknesiyle misafirlere sunmaktadır.Tutucu Pansiyon & Restaurant Kapaklı koyundakurulan ilk pansiyondur. Turizm konusunda epey tecrübeli olan Tutucu ailesi, sizleri de değerli misafirleri tesistegörmekten mutluluk duyacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR