• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ufuk Pet Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ufuk Cem

reklam logosu
  • firma instagram

Güzellik, her kesim için vazgeçilmez bir olgu oluşturur. Çünkü canlılar kendini güzel hissettiğinde ve bakımlı olduğunda, hayatı daha özel ve keyifli bir hale gelir. Güzelliğin kilit noktası da tabi ki bakım ile oluşur. Güzellik ve bakım sadece insanlara özgü değildir, sevimli hayvanlarımızın da düzenli şekilde bakımları yapılmalıdır. Bu amaçla uzun yıllardır kuaförlük mesleği hayvanlar için de sunulan en önemli meslek haline gelmiştir. Hayvanlarınızın tüy, tırnak, pati bakımı gibi daha pek çok ihtiyacına el atıyoruz.

Firmamız Denizli medikal ve tıbbi cihaz sektörü içerisinde en eski ve köklü işletmelerden biri olarak hayvanlar için yüksek bir hizmet niteliğine sahiptir. Sunulan hizmetlerimiz arasında tırnak kesimi, tüy bakımı, tüy kesimi, hayvan kıyafeti, hayvan aksesuarları gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Bu hizmetlerin sunulması için her zaman yenilikçi, müşteri ile karşılıklı iletişimde olumlu, gelişime açık olan ve ekip çalışmasına önem veren bir yapı sağlıyoruz. Bu sayede işletmemizi tercih eden her müşterimiz en iyi sonuca ulaşarak, mutlu bir yapıyla işletmemizden ayrılmaktadır.

Uzun yıllardır güzellik sektöründe başarının elde edilmesi için müşteri memnuniyetine çok yüksek önem vererek çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından her zaman inisiyatifler alarak ve en iyi personeller ile çalışarak bu kaliteyi elde ediyoruz. Sunulan her hizmette uygun fiyatlar, hızlı sonuç ve garantili işlem kalitesi sayesinde sektörümüzün yüz akı işletmelerden biri olmayı başarıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR