• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Üstat Kaporta Boya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Küçükvural - Mümin Küçükvural

reklam logosu

Üstat Kaporta Boya birmilyonnokta.com üyesi olan firmalarda biridir. Birçoğumuzun hayatında maddi değeri kadar manevi değere de sahip olan araçlarımız vardı. Bu araçlarımızın başına gelen kötü olaylar sonrası uğramanız gereken alanlardan birisi de kaporta ve boya hizmeti veren firmalardır. Araçlarınızı yaptığı işin uzmanı olan ustalara emanet etmeyi herkes gibi sizde isterseniz böyle tatsız durumlarda firmamıza gelmenizi öneriyoruz. Kullandığımız malzemelerin kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve zamanında teslim gibi firmamız için prensip edindiğimiz özelliklerimiz vardır.

İstanbul oto servis ve tamirhane sektörüne olan katkılarımızdan ve firmamızın ilerleyişine birebir şahit olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Oto kaporta tamiri ve boya servisi alanında kendimizi geliştirdiğimize ve yenilikçi, teknoloji eğilimli çağdaş bakış açımızla firmamızı daha da geliştireceğimize inanıyor ve güveniyoruz. Uygun fiyata araçlarınızı eskisinden daha iyi bir hâle getireceğimize emin olabilirsiniz. Bir anlık dalgınlıkla anlık yaşanan olumsuz durumlarda ilgilendiğimiz alanla ilgili sorunlarınızın çözümü için servis numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizleri en memnun şekilde işletmemizden uğurlamak bizlere de mutluluk vermektedir. Sadece hizmet almak için değil kaporta ve boya alanında aklınıza takılan soruları cevaplandırmak için de firmamıza uğrayabilirsiniz. Araçlarımız ile ilgili her ayrıntı alım satım yaparken kullanırken bizler için önemlidir. Hasarlarınızı gidermek, araçlarınızı kontrol ettirmek, kaporta ve boya hizmetimizden yararlanmanız için dürüst, hijyenik, başarılı ve özverili çalışanlarımızla firmamızda sizleri bekliyor olacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR