• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yücel Mobilya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yücel- Ersin Yücel

Yücel Mobilya olarak ev ve işyerlerinizde kullanabileceğiniz özel mobilyalar tasarlayıp üretiyoruz. İstanbul mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile sizlere en kaliteli ve en özel mobilya seçeneklerini sunuyor.

Firmamız tarafından sizler için sunulan ürün seçeneklerinin içerisinde mobilya takımları önemli bir yer tutar. Yatak odası, genç odası ve yemek odası gibi mobilya takımları için geniş ürün seçeneği sunulmaktadır. Farklı renk ve desen tasarımı ile sunulan mobilyalar ile en güzel mekânlara sahip olabilirsiniz. Üstelik kaliteli malzemeler ile tasarlanıp üretilen mobilyalar ile uzun süre kullanabileceğiniz eşyalara sahip olabilirsiniz. İstediğiniz özelliklere sahip mobilya seçeneklerinin tasarlanıp üretilmesini istiyorsanız bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Mobilyalarınız kullanmak istediğiniz alanlar için özel ölçülerde üretilecektir. Ürün seçeneklerimiz içerisinde ahşap masa ve sehpa gibi ürünler de bulunmaktadır. Masif ahşaptan üretilmiş olan oldukça güzel masa ürünlerimiz özellikle doğal görünümü sevenler için idealdir. Oldukça etkili bir dekorasyon ürünü olarak öne çıkan ahşabın bu hali kullandığınız alanlara farklı bir hava katacaktır.

Eskitme dekorasyon ürünleri ve mobilya seçenekleri için de firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Güzel ve farklı bir görünüşe sahip mobilyalara sahip olmak ve bunları ev ya da işyerlerinizde kullanmak istiyorsanız bizimle görüşerek özel tasarım yaptırabilirsiniz. Sizin için özel olarak tasarlanan ve üretilen ürünler çalışma ve yaşam alanlarınızın en özel mobilyaları olacaktır. Uzun süre sorunsuz şekilde kullanmak istediğiniz mobilyalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR