• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • 444 24 98

Kayseri'de Plastik Sanayi Firmaları - Plastik Sanayi firmaları Kayseri | Birmilyonnokta

Kayseri'de Plastik Sanayi ile ilgili firmalarının listesi. Kayseri'de Plastik Sanayi Şirketleri

Kayseri 'de Plastik Sanayi Firmaları

Nur Yapı Winsa Pvc Cam Balkon

Plastik Sanayi


 • 0 (532) 526 28 48
 • Kayseri / Talas

Nur Yapı Winsa Pvc Cam Balkon olarak Kayseri-Talas da hizmet vermekte olup cam balkon, pvc, si

Akpen Pvc

Plastik Sanayi


 • 0 (555) 972 01 61
 • Kayseri / Develi

KAYSERİ VE YAKIN İLLERE HİZMETİMİZ VARDIR İŞİN MUTFAĞINDAN YETİŞMEKLE BERABER 22 YILI AŞAN TECR&Uum

Pınar Cam Balkon

Plastik Sanayi


 • 0 (531) 977 05 38
 • Kayseri / Kocasinan

Pınar Cam Balkon   sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek m&uu

TEPE PLASTİK

Plastik Sanayi


 • 0 (352) 326 55 65
 • Kayseri / Melikgazi

  Kayseri'de mobilya aksesuarı,klapa,hava kapsülü,araç plakalık,mobilya a

ASLAN YAPI KAYSERİ

Plastik Sanayi


 • 0 (533) 553 07 14
 • Kayseri / Kocasinan

Aslan Parke Yapı - Hakkımızda   Firmamız laminant Parke Ürünlerinde Dünya Stand

Vizyon Yapı

Plastik Sanayi


 • 0 (532) 292 81 82
 • Kayseri / Kocasinan

Kayseri geneline pvc doğrama üzerine siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutlulu

Kılıç PVC

Plastik Sanayi


 • 0 (532) 671 49 34
 • Kayseri / Kocasinan

Kılıçpen 1996 yılında Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

İPEK PANJUR

Plastik Sanayi


 • 0 (531) 933 01 08
 • Kayseri / Kocasinan

Özgem Yapı

Plastik Sanayi


 • 0 (352) 223 50 52
 • Kayseri / Kofçaz

Pimapen sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kalitel

Özçelik Pen

Plastik Sanayi


 • 0 (541) 309 53 58
 • Kayseri / Kofçaz

Özçelik Pen Kayseri'de Pvc Doğrama Ve İmalatı Üzerine Hizmet Vermektedir .....

Tasarım Alüminyum Doğrama ve Pvc Sistemleri

Plastik Sanayi


 • 0 (532) 643 23 35
 • Kayseri /

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellikle;demir doğrama,alüminyum doğrama,kor

Erciyes Polimer

Plastik Sanayi


 • 0 (352) 311 34 55
 • Kayseri / Melikgazi

Polimer sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize

Öz Çelik Pen Yapı Malzemeleri

Plastik Sanayi


 • 0 (352) 337 09 75
 • Kayseri / Kofçaz

ÖZ ÇELİK PEN;KAYSERİDE MANTOLAMA FİRMALARI,BOYA İŞLERİ,MUTFAK DOLAPLARI,BANYO AKSESUARLARI,LAMİNE PA

Nesil Pilise Sineklik Aksesuarları

Plastik Sanayi


 • 0 (352) 240 07 58
 • Kayseri /

Winsa Atila Yapı

Plastik Sanayi


 • 0 (352) 222 17 16
 • Kayseri / Kocasinan

Winsa Atila Yapı Kayseri'de    pvc fiyatları  ,  pvc pen


Plastik Firmaları Ve Plastiğin Kullanım Alanları

Birçok farklı sektörde kullanabilen ürünlerden biri olan plastik ürünler dünya genelinde önemli bir sektör oluşturmuştur. Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde sektör tarafından oluşturulan ürünler geri dönüşümlü bir şekilde üretildiği için daha da değerli ve kullanışlı bir malzeme haline gelmişlerdir. Ham maddesinde petrol bulunan plastik ürünler dünya genelinde en önemli ürünlerden biri olan petrol kadar değerli ve işlevli bir hale gelmiştir. Endüstriyel işletmelerde birçok farklı noktada kullanılabilen plastik ürünler diğer hizmetleri sağlayan birçok firma tarafından da kullanılabilirler.

Günümüzde belirli bir sanayi kolu oluşturan plastik sektörü noktasında hizmet veren  plastik firmaları tarafından endüstriyel işletmelerde ve diğer üretim tesislerinde farklı ürünlerin ortaya çıkarılması için kullanılan plastik ürünleri üretilmektedir. Plastik ürünleri genel olarak ambalaj malzemesi üretiminde kullanmakla birlikte reklam ve tanıtım çalışmalarında kapı ve pencere üretimlerinde, laminasyonda, baskı malzemelerinin üretilmesinde, bahçe malzemeleri, mutfak malzemeleri, kırtasiye malzemeleri ve birçok farklı üretim türünde sağlamlıkları, pratik kullanımları ve geri dönüşümlü olmaları sayesinde tercih edilirler.

Ambalaj ürünlerinin üretilmesinde plastik malzemelerin kullanılması sayesinde ürünlerin baskı işlemlerinde; sızdırmazlıkları, sağlamlıkları ve rahat bir şekilde işlemeleri avantaj sağlar. Bu nedenle plastik sanayi sektöründe ambalaj ürünleri için farklı niteliklere sahip çeşitli plastik ürünleri üretilmektedir. Özellikle gıda ve temizlik endüstrisinde üretilen ürünlerin ambalajlanmasında kullanılan torbalar, paketler, şişeler ve kaplar plastik ürünler ile üretilerek kullanım sonrasında geri dönüşüme sahip olan ambalajlar elde edilmektedir. Bu ambalajlar kolay bir şekilde işlenip üzerlerinde baskı yapılabildiği için endüstriyel işletmelere avantaj sağlarlar.

Kapı ve pencere üretimi yapan endüstriyel firmalar ve üretimhaneler tarafından da PVC ürünleri tercih edilmektedir. Bu ürünler  ahşap veya metal olarak üretilen kapı ve pencerelere göre daha sağlam sonuçlar ortaya koyarken uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadırlar. Plastik firmaları tarafından üretilen PVC ürünleri bu firmalarda kapı, pencere, pervaz, sineklik, kaplama, lambiri ve panel uygulamaları için tercih edilirler.

Reklam ve tanıtım sektöründe tabela, pankart ve branda üretimlerinde de pvc firmaları tarafından üretilen farklı baskı malzemeleri kullanılır. Plastik malzemeler İnce ve kolay renklenen malzemeler olduklarından dolayı sektörde birçok firma için rahatlık oluşturur. Tekrar tekrar kullanılabilen ve kullanıldıkları alanlar da doğal şartlara karşı dayanıklı olan plastik ürünler, özellikle tabela üretimlerinde etkili sonuçlar ortaya koymaktadır.

Günümüzde plastik ürünlerin üretimini yapan sanayi firmaları tarafından birçok farklı sektör için alternatif kullanımlar sağlayan plastik ekipmanlar üretimi de bulunmaktadır. Bu ekipmanlar özellikle kapı ve pencere üretiminde birleşim noktaları ve montaj ekipmanları olarak kullanılan ürünler arasındadır. Ayrıca farklı endüstriyel tesislerde üretilen ürünlerin dahilinde bulunan ve plastik endüstrisi tarafından üretilen küçük ve ayrıntılı ekipman ürünleri de bulunmaktadır.

Yapılarda Pvc Doğrama Uygulamaları

PVC ürünleri bir petrol türevi olarak çeşitli maddelerle birleştirilmesi sayesinde elde edilen profil ürünleridir. Bu ürünler dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de kapı, pencere, Kanat,siding, kaplama ve lambiri gibi işlemlerin yapılmasında kullanılırlar. Bu işlemlerde kullanılan PVC ürün parçalarına pvc doğrama adı verilmektedir. Bu ürünler farklı çeşitlerde üretilebilen ürünler olmakla birlikte aralarında; katlanabilen,tek kanatlı,çift kanatlı, karolaj çıtalı ve sürme tipler bulunur.

Yapılarda kullanılan kapı ve pencerelerin üretimindefirmalar tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında pvc doğrama malzemeleri bulunmaktadır. Bu malzemeler özellikle son yıllarda ahşap ve metal malzemeler yerine tercih edilen ürünler olmuştur. Ahşap malzemelerin uzun yıllar kullanıma bağlı olarak çürüyebilmesi, renk kayıplarına uğrayabilmesi ve yapısının bozulması gibi sıkıntılara karşı bu ürünler tercih edilmeye başlanmıştır. Yine farklı bir nokta olarak metal malzemelerinde;paslanma, oksitlenme ve hava izolasyonu sağlamaması gibi noktalardan dolayı kullanımları giderek azalmıştır. Bu nedenlerden ötürü yapılarda kapı, pencere, tuvalet ve banyo tavan kaplamaları ve ara bölme kapıları gibi işlemlerde işletmeler tarafından PVC ürünler tercih edilmeye başlanmıştır.

Pencere üreticileri tarafından tercih edilen bu doğrama ürünleri sayesinde hem ısı geçirgenliği noktasında çok yüksek bir izolasyon sağlayan hem de temizlik noktasında çok rahat bir kullanım oluşturan pencere ve kapılar üretilmektedir. Günümüzde faaliyet gösteren pimapenciler tarafından ev ve işyerlerinde kullanılan PVC kapı ve pencere türleri raylı,tek kanatlı,çift kanatlı, sürgülü,vastaslı ve katlanabilir şekilde üretilmektedirler. Özellikle evlerde kullanılan pencerelerde ve kapılarda izolasyon işleminin çok yüksek bir oranda sağlanması ısı tasarrufu sağladığından dolayı yapı müteahhitleri tarafından da tercih edilir.

En İyi Ve Kaliteli Pimapen Firmaları

Ev ve işyerlerinde yapı uygulamaları gerçekleştirilirken ve dekorasyon işlemleri yapılırken PVC ürünlerinin kullanılması daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir sonuç oluşturmaktadır. Bu nedenle birçok kişi tarafından PVC ürünleri ile üretilmiş olan kapı ve pencereler uygulamalarda tercih edilir. Bu ürünler hem kolay temizlenebilmeleri hem uzun yıllar boyunca yapısı bozulmadan kullanabilmeleri hem de izolasyon sağlamaları nedeniyle avantajlı ürünlerdir. Bu ürünlerin temin edilmesinde yapı ve dekorasyon uygulamalarında en önemli noktalardan birisi sektörde isim sahibi olmuş ve kaliteli üretimler yapan pimapen firmaları seçilmesidir

Bu firmalar tarafından üretilen kapı ve pencereler de kullanılan tüm ekipmanlar ve detaylar uzun yıllar boyunca sıkıntı oluşturmadan sağlıklı bir şekilde kullanılabilirler. Temin edilen kapı, pencere ve tavan kaplama ürünlerinin temizleme işlemleri yapılırken basit bir şekilde su ve çizmez temizlik malzemeleri kullanılması yeterlidir. Gayet kolay ve hızlı bir şekilde temizlik yapılabilmesi ürünlerin uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi sağlam ve temiz kalmasını sağlar. Günümüzde bu ürünlerde kullanılan cam teknolojileri ile birlikte çok daha kaliteli bir sonuç ortaya konulan bilmektedir.

Sektörde hizmet veren en iyi pimapen firmaları tercih edilirken hem fiyat noktasında hem de ürünlerin sağladığı kalite noktasında iyi bir araştırma yapılarak birçok farklı firma arasında tercih yapılmalıdır. Bu firmalar kendi imkanları ile üretim yapan yerel firmalar olabileceği gibi hem ulusal bazda hem de uluslararası bazda üretimler ve dağıtımlar yapan firmalar da olabilirler. Ülkemizde yurt dışı kaynaklı olarak ithal ürünler sağlayan firmalarda bulunmaktadır. Pimapen ürünleri tercih edilirken sağladıkları performans ve talep edilen fiyat karşılaştırılarak en doğru ürünlerin tercih edilmesi için doğru firmalar üzerinden alışveriş yapılması gerekir. Uzun Yıllar Boyunca ilk günkü gibi kaliteli bir şekilde kullanılabilecek ve sağlam ekipmanlarla üretilmiş ürünler tercih edilmelidir.
Devamını Göster