• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydından Gelen Lezzet Meşhur Ortaklar Çöp Şiş

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Çanakkale Caddesi ( Go Benzinlik Yanı Edremit Çanakkale Yolu Üzeri ) Balıkesir » İvrindi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuri Arman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 704 02 86

Whatsapp 2:

0 (546) 591 21 49

Aydından Gelen Lezzet Meşhur Ortaklar Çöp Şiş adli işletmemiz Balıkesir ilinde restaurant sektöründe yüksek bir başarı yakalamaktadır. Misafirlerimize gurme restoran servis kalitesinde hizmet verdiğimiz işletmemizde her gelen misafiri tok ve mutlu olarak ağırlamak başlıca mutluluğumuz arasında yer almaktadır.

Birçok gurme lezzeti bir araya getiren işletmemizde mükemmel servis anlayışı ile detaylara önem verilerek damak zevkinizi harekete geçirecek, leziz yemekler ile tanıştırıyoruz. Ekibimiz ve servis kalitesine gösterilen özen ile tüm beklentilerinize yanıt verilmesi planlanmıştır.

Özü Aydın yöremize dayanan gurme lezzetlerimiz ile Balık ilimize farklı tatlar kazandırmak bizlerin ana amaçları arasında yer almaktadır. Lezzetler ile buluşturmamızın yanı sıra aynı zamanda sevdirmek de bizlerin ana amacı arasındadır. Bu doğrultuda işlettiğimiz restoranımızda misafir memnuniyetine en ön planda dikkat edilmektedir.

Balıkesir restaurant sektöründe hizmet veren ve başlıca işletmeler arasında yer alan restoranımız sizlere yüksek standartlarımızdaki servis kalitesi ve yüksek seviyedeki lezzet anlayışımıza dayanmaktadır. Siz değerli misafirlerimize her daim steril koşullar içerisinde hizmet vermek ve sizleri içten samimiyetimiz ile üst mertebede ağırlamak başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Her daim sizlere yüksek enerjimiz ve güler yüzlülüğümüz ile hizmet vererek daimi misafirimiz olmanız sağlanmaktadır. Her zaman sizleri görmekten mutluluk duyacağımız işletmemizde önemli ve değerli olan hususlarımız dahilinde süreçlerimizden geçirmekteyiz. Huzurlu bir ortamda yemek yenilebilmesi ve farklı lezzetler ile kavuşabilmeniz için her daim işletmemize beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR