• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balsara Seyir Bahçesi

Adres :

Kadırga Yolu Üzeri Assos Behramkale Ayvacık Çanakkale Çanakkale » Ayvacık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Balsara

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 228 02 48

Whatsapp 2:

0 (543) 228 02 48

Whatsapp 3:

0 (542) 404 54 50

Çanakkale içerisinde sevdikleriniz ile lezzetli yemekler yiyip, hoş sohbetler edeceğiniz bir mekân olarak profesyonel hizmet kalitesini sizlere her noktada yaşatıyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren müşteri potansiyelini göz önünde bulunduran bir firma olarak bu alanda gözlemler yaparak istek ve talepler doğrultusunda hareket ettik. Bu sayede kısa süre içerisinde sevilen ve hizmetleri ile de beğenilen Çanakkale restaurant firmalarından biri olmayı başardık. Bu alanda inisiyatif almaktan çekinmeyen bir firma olarak kısa süre içerisinde müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirerek hem lezzetli, hem profesyonel hem de uygun fiyatlı firmalardan biri olduk.

Yeme içme ve eğlence mekânlarından biri olarak, menü çeşitliliğini zengin tuttuk. Menümüz içerisinde yer alan tüm lezzetler sizlere hünerli ustalarımızın ellerinden ulaştı. Menümüz içerisinde ev mantısı, fırında güveç, yaprak sarması, kabak çekirdeği dolması, serpme kahvaltı, ev yemekleri, köy ekmeği, köy pidesi yer almaktadır. Tüm bu lezzetler en taze ve en doğal malzemelerin, ustalarımızın ve şeflerimizin ellerinde hayat bulmaları ile oluşmuştur. Usulüne uygun yemek yamayı seven bu konuda en lezzetli yemekleri ortaya koyan bir firma olarak sizleri sevdikleriniz ile birlikte misafir etmekten mutluluk duymaktayız.

Aile toplantılarının, hafta sonlarının eğlenceli ve bol lezzetli geçmesi için hem lezzetli hem de uygun fiyatlı olan mekânımızı tercih edebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyata yemenin keyfini sizler de çıkartacak ve hizmet kalitemizden mutlu olarak mekânımızdan ayrılacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR