• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fotoğrafçı Serap İşimtekin

Adres :

İstanbul - Kartal İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serap İşimtekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

serap@isimtekin.com

Whatsapp 1:

0 (505) 111 74 65

2000 yılında Grafiker statüsünde mezun olduktan sonra,2 yıl özel bir kurumda bilgisayar eğitmenliği yaptım. Takip eden10 yıl boyunca özel bir şirkette endüstriyel tasarımcı ve grafiker olarakhizmet verdim.

2013 yılında en kutsal meslek sayılan annelik görevimi yerime getirmek için grafikerlik hizmetinden ayrıldım. Bu mutlu günü bir doğum fotoğrafçısı ile ölümsüzleştirmek istedim ancak beklentilerimizin çok altında bir fotoğraf çekimi sonucunda bu işin nasıl daha profesyonel şekilde çözülebileceğine odaklandım.

Photoshop ve grafik programları deneyimim ileri seviyede olduğundan bu konudaki altyapı hazırdı.Profesyonel kameralar ile fotoğraf çekimi için de mutlaka eğitim alınması gerektiğini düşündüğümden profesyonelfotoğrafçılık eğitimi aldım.

Bu yorucu ama bir o kadar da keyifli yolculuğa başladıktan sonra sizin için en değerli ve önemli hissettiğiniz en özel kareleri fotoğraflamanın yarattığı mutluluğa ortak olmanın benim için de çok anlam ifade ettiğini fark ettim.

Özellikle gelinlerimizinsabahın en erken saatinde kuaför ile başlayan koşturmacası sırasında onlara sadece fotoğrafçı olarak değil, aynı zamanda kendisini anlayabilen ve rahat hissetmesini sağlayabilen güler yüzlü biri olarak, bu işin bir bayan tarafından başarı ile yürütülmesinin daha faydalı olduğunu gördüm.

Sizinle kah gülerek kah yorgunluktan ölerek geçirdiğimiz bu güzel anlarda her şeyin maddiyat olmadığı, nişandan düğün gününüze, hatta sonrasında çocuklarınızın doğum anları ve sünnet kareleri ile artık tam bir aile bireyi olarak yanınızda olmaya çalışacağımı iletişim kurduğunuzda anlayacağınıza eminim.

Sevgiyle kalın,

Serap İşimtekin

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR