• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Luvoco Aşk Cafe

Adres :

Sakarya Caddesi No: 27 ( Ada Kale Sokak No: 24) Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Aksoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 712 19 12

Luvaco Aşk Cafe olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara restoran sektöründe tanın ve hizmetleri ile bilinen Luvaco Aşk Cafe olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiği çevrede kahve çeşitliliğinde sağladığı imkan ile ünlü olan restoranımızda 13 tane sıcak içecek ve 13 tane soğuk içeceği siz müşterilerimize sunmaktayız. Birincil önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için sunduğumuz tüm ürünlerde müşteri istek ve talepleri doğrultusunda da hazırlayabilmekteyiz.

Çalıştığımız alanda müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir konu olduğu için alanında en gerekli eğitimi olan, çalışkan, uzman ve deneyimli çalışanları bünyesinde barındırmaktadır. Yine siz müşterilerimiz için sağladığımız diğer kahvaltı ve yemek çeşitlerini de dünya sağlık standartlarında üretmekte ve size sunmaktayız. Ürünlerimiz ve kullandığımız malzemeler son kalitede olup bizzat kalite kontrolleri tarafımızca yapılmaktadır. Yine ürünlerimizin gerekli muhafazaları sağlık kontrolleri doğrultusunda yapılmaktadır. Bu da her zaman en üst seviye ürün çıkarmamıza sebep olan başlıca etmenlerden birisidir.

Size sağladığımız tüm hizmetler en uygun fiyatlandırma ile belirlenmiş olup bu fiyatlandırma ile size sunulmaktadır. Her zaman güzler yüzlü ve nazik çalışmalarımız aklınıza takılan tüm soruları da seve seve cevaplayacaktır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve iyi bir yemeğin tadına varmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Pişman olmayacağınıza emin bir şekilde sizi beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR