• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Pizzacım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Taş

Erzurum fast food sektörünün vazgeçilmez lezzet durağı olan Pizzacım, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da tüm lezzetiyle hizmetinizdedir. Pizza, yıllardır bizim toplumumuzda sevilerek tüketiliyor. Lezzetli ve doyurucu fast food türü olan pizza birçok restaurant ve kafe tarafından yapılıyor. Fakat önemli olan pizza yapmak değil, önemli olan o pizzayı en lezzetli haliyle yapmak. Biz, lezzetli pizzalar yaptığımızı iddia ediyoruz. Çünkü sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana değerli müşterilerimiz tarafından oldukça beğeniliyor ve tercih ediliyoruz.

En lezzetli pizza çeşitlerimiz burada sizleri bekliyor. Küçük boy, orta boy ve büyük boy olarak hazırladığımız pizzalar çeşitleriyle yerini alıyor. Siz, istediğiniz boy pizzayı istediğiniz malzemelerle hazırlatabilirsiniz. Yakutiye üzerinde bulunan Pizzacım, her gün taze ve lezzetli pizzalar hazırlarken bunları en güzel şekilde sizlere sunmaktadır. Ulaşım konusunda sizlere kolaylık tanıyan pizza salonumuzu arkadaşlarınızla ve ailenizle tercih edebilirsiniz. Eğer pizza salonumuza gelemiyorsanız ücretsiz paket servisimizden yararlanabilir ve siparişinizi adresinize isteyebilirsiniz. Siparişiniz soğumadan kısa sürede adresinizde olacaktır.

Biz Pizzacım ailesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına kendimizi ve çeşitlerimizi geliştiriyoruz. Bunun için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve müşterilerimizin önerilerini göz önünde bulunduruyoruz. Mutfakta gösterdiğimiz titizliği, özeni ve dikkati serviste de gösteriyoruz. Sizlerin memnuniyeti adına her zaman güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğimizle sizlere hizmet veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar