• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahane Kuzu Kokoreç Ve Ciğer Kebap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Nurçin

Kuzu kokoreç, tavuk kanat, adana kebap, köfte evi ve ızgara salonu olarak hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Yeme içme ve eğlence organizasyonları için hizmetlerini sürdüren firmamız sayesinde sizler de en lezzetli et keyfini tadabilirsiniz. Müşterilerimizin özellikle tercih etmek isteyeceği ve tercih edebileceği eşsiz et lezzetlerini özenle hazırlıyoruz ve müşterilerimizin ağzında unutamayacakları bir tat bırakmaya çalışıyoruz. Bütün bu kusursuz hizmeti en kısa sürede ve en kaliteli bir şekilde bir telefonla ayağınıza kadar taşıyoruz.

Aradığınız ve özlediğiniz meşhur et zevki artık firmamızla yeniden canlanıyor. İstanbul restoran sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız sizlere keyif dolu hizmetler sunmak için adeta kendisi ile yarışmaktadır. Öncelikle özenle seçtiğimiz etleri hijyenik ve steril ortamlarda saklıyoruz ve deneyimli ustalarımızla kaliteli hizmeti ortaya çıkarıyoruz. Firmamız alanında bir numaralı bir firma olabilmek için kendisi ile yarışmaktadır. Bünyemizde barındırdığımız personellerimizden çalışanlarımıza müşterilerimizden rakip firmalara kadar herkese sevgi ve saygı prensipleri ile ulaşıyoruz. En lezzetli hizmetleri ulaştırmaya gayret ediyoruz.

Ailenizle mutlu bir akşam yemeği veya iş toplantınızda lezzetli etler mi tatmak istiyorsunuz ya da bir Pazar sabahında keyifli bir kahvaltı salonuna mı ihtiyaç duyuyorsunuz. Her zaman daha başarılı olmanın yollarını arayan ve en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız sizlere arzu ettiğiniz hizmetleri kısa sürede ulaştırıyor. Evlerinize servis yapıyoruz ve bir telefonla arzu ettiğiniz hizmetleri kapınıza kadar taşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR